1 2 3 4

Oferta

KORMORAN – jesteśmy pięcioosobową formacją muzyczną. Zajmujemy się profesjonalną obsługą przyjęć weselnych, bankietów, studniówek, festynów i imprez firmowych. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz różnorodny repertuar muzyczny.

Ogromna ilość imprez, na których mieliśmy przyjemność zagrać daje gwarancję profesjonalnej i rzetelnej obsługi muzycznej. W skład repertuaru wchodzą taneczne, rytmiczne i znane przeboje polskich i zagranicznych wykonawców po najnowsze hity z pierwszych list przebojów.

Jesteśmy kreatywni i otwarci na sugestie, propozycje i wymagania klientów i każdy nasz występ jest dopasowany do Państwa potrzeb i wymagań gości. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia scenariusza zabaw i oczepin. Dbamy o Wesołego Marsza na wejście, czy też sielską biesiadę przy stołach. Istotą naszej działalności jest fakt, że oferujemy muzykę graną tylko i wyłącznie na żywo. Aby jednak wszystko dobrze współbrzmiało oprócz pasji do muzyki potrzebna jest przyjaźń i dobre zrozumienie w zespole – to bez wątpienia kolejny nasz atut.