1 2 3 4

Opinie

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za oprawę muzyczną naszego wesela. Goście zachwyceni, muzyka dla każdego.Profesjonaliści, grający z ogromnym zaangażowaniem, wkładającym serce w każdą nutę. Serdecznie polecamy :D
Ilona i Konrad

Wysoki poziom grania i śpiewania, alkoholu nawet nie tknęli no i prowadzenie zabawy faktycznie było wzorowe, wszyscy się bardzo dobrze bawili, a my czuliśmy się wyjątkowo ;)
Izabella i Marek

Impreza z takim zespołem muzycznym zawsze będzie należała do udanych. Repertuar, wykonanie i prowadzenie przyjęcia na najwyższym poziomie. Wokalistka o piękym głosie, perkusista bardzo inteligentnie i z poczuciem humoru prowadzący imprezę oraz pozostali członkowie zespołu zapewnili wspaniałą oprawę muzyczną dla naszego wesela.Całuski dla zespołu :*
Ania i Michał

My również chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować zespołowi za świetne poprowadzenie imprezy, za profesjonalizm, zaangażowanie, za cierpliwe znoszenie naszych pytań :)), za pomoc i WSZYSTKO DZIĘKI CZEMU Dzień naszego ślubu, był Najpiękniejszym dniem w naszym życiu. Napewno będziemy Was polecać Bo Warto!!
Magda i Tomek

Bardzo dziękujemy za oprawę naszej uroczystości, a dla zwiedzających powiem tylko tyle: świetny zespół, wokalistka jest rewelacyjna (pierwszy taniec - niesamowity), no i wielkie brawa dla klawiszowca, ale o nim to chyba też nie trzeba zbyt wiele mówić, dziękujemy raz jeszcze - sami z resztą widzieliście zadowolenie naszych gości, a co za tym idzie i nasze, gdyż każda para chce by jej wesele było pozytywnie zapamiętane przez gości ;), nasi byli zadowoleni i dobrze wybawieni.
Pozdrawiamy, Karolina i Rafał

Profesjonalizm! Serdecznie dziękujemy za niezapomnianą zabawę i gorąco polecamy tym, którzy chcą aby ich wesele zapadło na długo w pamięci wszystkich gości. Zero słów krytyki ze strony gości, pełen zachwyt! Wszyscy doskonale się bawili, zespół porwie do tańca nawet największych sztywniaków. Naprawdę potrafią rozruszać towrzystwo, grają zarówno standardowe weselne przeboje, jak również najnowsze hity z list przebojów. Dziękujemy i polecamy!
Monika i Mateusz

A więc ogłaszam wszem i wobec, że zespół KORMORAN to najlepsza ekipa pod slońcem. Bawiliśmy się świetnie, fajnie zabawialiście gości. Zabawy były rewelacyjne uśmialiśmy się do łez, od razu widać, że macie duże doświadczenie i umiecie tak poprowadzić całe wesele, aby każdy zaproszony przez nas gość czuł się dobrze. Wspólne śpiewanie z Wami dostarczyło gościom wiele frajdy, piosenki były z przytupem, ale nie brakowało im klasy. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z Waszych usług i napewno polecimy Was znajomym.
Pozdrawiamy cały zespół KORMORAN Ela i Mariusz Guzda

Najlepsza orkiestra pod słońcem, jeszcze raz dziękujemy za świetną zabawę i miło spędzony czas:) panie Wieśku ślicznie dziękujemy, warto było na Wasz zespół tak długo czekać pozdrawiamy

KORMORAN zajebisty zespol:):)pozdrawiam:*:*:*

Prześlij nam swoją opinię!