1 2 3 4

Najczęściej zadawane pytania

Co gracie i jaki jest Wasz repertuar?

Repertuar dobieramy stosownie do charakteru imprezy. Gramy znane taneczne przeboje muzyki rozrywkowej polskich i zagranicznych wykonawców. Cały czas uzupełniamy repertuar o współczesne hity. Prowadzimy także biesiadę przy stołach angażując gości do śpiewania i wspólnej zabawy.

Czy możecie zagrać na pierwszy taniec wybraną przez nas piosenkę?

Tak jeśli jest to utwór, który znajduje się w naszym repertuarze lub jest możliwy do wykonania w naszej instrumentacji nie ma przeszkód możemy go przygotować. Uzgodnić należy 1 miesiąc wcześniej. Istnieje oczywiście możliwość odtworzenia płyty lub pliku mp3

Czy gracie tzw. wyprowadzenie?

Tak, pod warunkiem, że miejsce wyprowadzeń nie znajduje się bardzo daleko od miejsca imprezy. Wyprowadzenie gramy w składzie: akordeon, saksofon, perkusja, gitara.

Czy prowadzicie zabawy?

Prowadzimy zabaw, konkursy, które wprowadzają wesołą atmosferę, angażują znaczną ilość gości. Dokładamy starań, aby zabawy proponowane przez nas nie były żenujące lub nie wprawiały nikogo w zakłopotanie. Preferujemy tańce i zabawy integracyjne od początku wesela, nie tylko przy oczepinach. Korzystamy również z rekwizytów. Do naszych zadań należy także prowadzenie tradycyjnych elementów wesel np. przywitanie gości, dedykacja dla gości weselnych, przygrywanie przy torcie, oczepiny, podziękowanie dla rodziców. Mamy także propozycje dla najmłodszych jak kaczuszki czy stary niedźwiedź. Szczegółowa rozpiska zabaw udostępniany jest w momencie rozmowy indywidualnej.

Czy przed imprezą wpłacamy zaliczkę?

Tak, przed imprezą potrzebna jest zaliczka w wysokości 500zł. Wpłata zaliczki jest gwarancją rezerwacji terminu. Zaliczka jest bezzwrotna.

Kiedy rozliczamy się za wykonaną usługę?

Usługa powinna być rozliczona w gotówce, w dniu imprezy.

W przypadku imprez firmowych lub plenerowych czy otrzymamy rachunek za wykonaną usługę?

Tak, jesteśmy zespołem legalnym i nie ma z tym problemu.

Czy można posłuchać Was na żywo?

Wszystkie nagrania umieszczone na naszej stronie internetowej dokonane zostały na żywo. Nagrania te nie zostały zrealizowane w profesjonalnym studiu tylko podczas próby lub wesela, nie zostały poddane obróbce.